Baskiliikazyelek,

İstanbul Anadolu yakasında kurulan firmamız Deniz İş elbiseleri olarak hizmetine devam etmektedir.
İş yaşamına kalite ve değerlerinden ödün vermeden İş sağlığı ve Güvenliği öneminin bilinci ile ürettiğimiz ve sattığımız ürünlerde müşteri memnuniyeti sağlamanın yanı sıra hizmet verdiğimiz sektörlerde yaşanan iş kazaları ve meslek hastalıklarının önüne geçmek için çalışmalarımızı devam ettirmekteyiz.

Yıllık 250.000 parça ürünü fason olarak firmamıza bağlı atölyelerde ürettirip 81 ile dağıtımını yapmaktayız.Anlaşmalı olduğumuz diğer firmalarımız ile iş ortaklığımızı daha da büyütme arzusundayız.
Deniz iş elbiseleri olarak Kkd ürünlerinde toptan ürün anlaşmalarımızı önceden yaparak minimum fiyatlarla müşterilerimize dağıtımını yapmaktayız.

Sektörde yaşanan gelişmeleri deneyimli personellerimiz ile yakından takip ederek, sizlere paylaşmak ve iş güvenliği bilincinin yayılmasına katkıda bulunmak en önde gelen hedefimizdir. Yüksek kaliteli ürünler üreterek sektörümüzdeki kalite anlayışının gelişmesine destek olmaktadır.

Memnuniyetlerini her şeyden üstün tuttuğumuz, ihtiyaçlarına önem verdiğimiz, en büyük önceliğimiz müşterilerimizdir.

Misyonumuz;

Müşteri memnuniyeti her zaman ön planda tutarak ve asla katiteden ödün vermeyerek uretimden insan kaynaklarına, pazar beklentilednden teknolojik gelişmelere kadar her alanda araştırmacı ve yenilikçi yönetim politikasıyla sektörün parmakla gösterilen bir markası olmak koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak. Tekstil sektöründe istihdam sağlayarak ülkenin gelişimine katkıda bulunmak.

Vizyonumuz;

Üretim grubumuzdaki ürünlerimizle dünya markaları arasında yer almak.
Kalile anlayışımızı, Avrupa normlarında tutmak.
İç pazarda hacmimizi daha da büyütmek.
Ülke, sektör ve marka hedeflerimizi en üst düzeye çıkarmak.

SAYGILARIMIZLA